O firmě

IJS SERVICE s.r.o

O nás

IJS Service sídlo společnosti Po celou svou historii firma vyznává hodnoty kvalitní a přehledné automatizace, velký důraz je kladen na přátelské ovládání námi dodávaných celků, neboť automatizace musí sloužit obsluze (user friendly) a nikoliv naopak, jsme přesvědčeni, že nejenom z tohoto důvodu jsme stabilní a vyhledávanou společností pro realizaci projektů automatizační techniky.

Podnikatelská strategie je zaměřena  na vývoj komplexních informačních systémů dle požadavků klienta. Všechna řešení, která společnost vytváří pro své zákazníky, sledují nejmodernější trendy v oblasti informačních technologií. Znalost nejmodernějších technologií považuje společnost za výchozí bod veškeré své činnosti a za nezbytný předpoklad vývoje špičkových řešení.

Cílem všech dodávaných řešení je zefektivnění výrobních technologií, dále snížení nákladů na výrobu a optimalizace provozu daného úseku výroby.

Péče o zákazníky je doplněna i možností převzetí plné zodpovědnosti za provoz informačního systému, za funkční spolehlivost, bezpečnost a v neposlední řadě i za jeho budoucí vývoj dodávaného produktu, služby, zajišťujeme i pravidelný servis a údržbu námi dodaných technologií.

Důraz na kvalitu, který společnost klade při vytváření informačních systémů, technologických celků a nabídce služeb, byl vyjádřen a potvrzen získáním certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016. Samozřejmostí je odborná způsobilost v elektrotechnice všech našich „elektro“ zaměstnanců.


Domů Kontakty Partneři Reference Certifikáty Mapa stránek
+420 775 903 972

Automatizace výroby a řídící systémy IJS SERVICE s.r.o